logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620732
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
321
1492
1813
24747
620732

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W dniu 1 czerwca klasa III b pod opieką wychowawczyni Danuty Romkowskiej wybrała się na wycieczkę do Zakładu Mechaniczno - Budowlanego Mech - Bud Państwa Jarczewskich.

Zobaczyliśmy różne rodzaje kruszyw produkowane prze Kopalnię Kruszywa MODŁA oraz dowiedzieliśmy się w jaki sposób produkuje się beton. Mieliśmy okazję zobaczyć nowoczesny sprzęt budowlany oraz samochody transportowe: koparki, ładowarki, betonowozy, samochody samowyładowcze. To była ciekawa wycieczka edukacyjna.
Dziękujemy Rodzicom naszego kolegi - Gracjana za pouczającą lekcję, miłe przyjecie i okazaną nam gościnność.