Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

W dniu 1 czerwca klasa III b pod opieką wychowawczyni Danuty Romkowskiej wybrała się na wycieczkę do Zakładu Mechaniczno - Budowlanego Mech - Bud Państwa Jarczewskich.

Zobaczyliśmy różne rodzaje kruszyw produkowane prze Kopalnię Kruszywa MODŁA oraz dowiedzieliśmy się w jaki sposób produkuje się beton. Mieliśmy okazję zobaczyć nowoczesny sprzęt budowlany oraz samochody transportowe: koparki, ładowarki, betonowozy, samochody samowyładowcze. To była ciekawa wycieczka edukacyjna.
Dziękujemy Rodzicom naszego kolegi - Gracjana za pouczającą lekcję, miłe przyjecie i okazaną nam gościnność.