Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Klasa III a spędziła Dzień Dziecka w kinie. Film „Angry Birds” zabrał wszystkich na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki - nieloty.
Był popcorn, chipsy, orzeszki w chrupiącej skorupce… życzenia oraz mała niespodzianka od wychowawczyni.

Dzieciaki z IIIa dziękują rodzicom i wychowawczyni za zorganizowanie tego dnia.
I jeszcze życzenia od wychowawczyni pani Małgosi Szpejny. Życzę wszystkim moim wychowankom, obecnym trzecioklasistom i tym już dużym ?, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej!