logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662234
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1237
1886
4906
23507
662234

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Klasa III a spędziła Dzień Dziecka w kinie. Film „Angry Birds” zabrał wszystkich na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki - nieloty.
Był popcorn, chipsy, orzeszki w chrupiącej skorupce… życzenia oraz mała niespodzianka od wychowawczyni.

Dzieciaki z IIIa dziękują rodzicom i wychowawczyni za zorganizowanie tego dnia.
I jeszcze życzenia od wychowawczyni pani Małgosi Szpejny. Życzę wszystkim moim wychowankom, obecnym trzecioklasistom i tym już dużym ?, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej!