Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W ostatnim czasie dwie drużyny piłki ręcznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie – starsza w kategorii klas gimnazjalnych i młodsza w kategorii klas IV-IV - zdobyły awanse do finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w których na początku czerwca rywalizować będą wśród ośmiu najlepszych szkolnych drużyn województwa mazowieckiego. Ażeby tam dotrzeć, zespoły musiały zwyciężyć w Mistrzostwach Powiatu ciechanowskiego. To dawało prawo do rywalizacji w Półfinałach Igrzysk, w których spotkali się zwycięscy z pięciu powiatów dawnego województwa ciechanowskiego.

W kategorii klas gimnazjalnych drużyna Szkoły Podstawowej nr 7 była gospodarzem turnieju półfinałowego. W rywalizacji z zespołami SP 2 Mława, SP Czerwińsk oraz SP Bieżuń nasz zespół nie dał przeciwnikom najmniejszych szans na końcowy sukces. W turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym” team odniósł kolejno zwycięstwa: z Bieżuniem 18:10, z Czerwińskiem 19:12, z Mławą 21:10. Dzięki temu chłopcy mogli cieszyć się ze złotych medali półfinałów i awansu do finału, który odbywać się będzie w Płocku.

Zespół występował w składzie: bramkarze- Adam Naszkowski i Adam Szawłowski, zawodnicy z pola: Piotr Cywiński, Kacper Jóźwiak, Adrian Kamiński, Maciej Karwowski, Szymon Kołpaczyński, Bartłomiej Korczak, Michał Mach, Dominik Smoliński, Damian Szniter, Mateusz Tobolski, Jakub Tokarski, Dominik Wójcicki. Z powodu kontuzji w turnieju nie uczestniczyli Kacper Pawikowski i Kacper Tartas, ale maja oni wielki udział w sukcesie drużyny.

Młodsza drużyna po sukces musiała jechać do Mławy. Tam też spotkały się cztery zespoły: SP 7 Ciechanów, SP 4 Mława, SP Bogurzyn, SP 2 Płońsk. Scenariusz zawodów był taki sam, jak w rywalizacji drużyn starszych: bezapelacyjne zwycięstwa naszych chłopców: z Mławą 12:6, z Płońskiem 16:8 oraz z Bogurzynem 16:5. Sukces jest tym bardziej cenny, że w zawodach dla klas VI w naszej drużynie bardzo ważną rolę pełnią uczniowie rok młodsi oraz- co warte podkreślenia- czwartoklasiści.
                Zespół występował w składzie: bramkarze- Patryk Dudczak, Mikołaj Tokarski, zawodnicy z pola: Krystian Celmer, Szymon Komorowski, Szymon Krośnicki, Artur Kruk, Artur Kuczyński, Jakub Laskowski, Jakub Lisowski, Dawid Lipiński, Adam Tarnowski, Maciej Wójcicki. Z powodu kontuzji w turnieju nie wystąpił Piotr Kwieciński.

Trenerem obu zespołów jest Zbigniew Czajkowski.