logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

733105
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
175
775
10060
11816
733105

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

                 W ostatnim czasie dwie drużyny piłki ręcznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie – starsza w kategorii klas gimnazjalnych i młodsza w kategorii klas IV-IV - zdobyły awanse do finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w których na początku czerwca rywalizować będą wśród ośmiu najlepszych szkolnych drużyn województwa mazowieckiego. Ażeby tam dotrzeć, zespoły musiały zwyciężyć w Mistrzostwach Powiatu ciechanowskiego. To dawało prawo do rywalizacji w Półfinałach Igrzysk, w których spotkali się zwycięscy z pięciu powiatów dawnego województwa ciechanowskiego.

                W kategorii klas gimnazjalnych drużyna Szkoły Podstawowej nr 7 była gospodarzem turnieju półfinałowego. W rywalizacji z zespołami SP 2 Mława, SP Czerwińsk oraz SP Bieżuń nasz zespół nie dał przeciwnikom najmniejszych szans na końcowy sukces. W turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym” team odniósł kolejno zwycięstwa: z Bieżuniem 18:10, z Czerwińskiem 19:12, z Mławą 21:10. Dzięki temu chłopcy mogli cieszyć się ze złotych medali półfinałów i awansu do finału, który odbywać się będzie w Płocku.

                Zespół występował w składzie: bramkarze- Adam Naszkowski i Adam Szawłowski, zawodnicy z pola: Piotr Cywiński, Kacper Jóźwiak, Adrian Kamiński, Maciej Karwowski, Szymon Kołpaczyński, Bartłomiej Korczak, Michał Mach, Dominik Smoliński, Damian Szniter, Mateusz Tobolski, Jakub Tokarski, Dominik Wójcicki. Z powodu kontuzji w turnieju nie uczestniczyli Kacper Pawikowski i Kacper Tartas, ale maja oni wielki udział w sukcesie drużyny.

                Młodsza drużyna po sukces musiała jechać do Mławy. Tam też spotkały się cztery zespoły: SP 7 Ciechanów, SP 4 Mława, SP Bogurzyn, SP 2 Płońsk. Scenariusz zawodów był taki sam, jak w rywalizacji drużyn starszych: bezapelacyjne zwycięstwa naszych chłopców: z Mławą 12:6, z Płońskiem 16:8 oraz z Bogurzynem 16:5. Sukces jest tym bardziej cenny, że w zawodach dla klas VI w naszej drużynie bardzo ważną rolę pełnią uczniowie rok młodsi oraz- co warte podkreślenia- czwartoklasiści.
                Zespół występował w składzie: bramkarze- Patryk Dudczak, Mikołaj Tokarski, zawodnicy z pola: Krystian Celmer, Szymon Komorowski, Szymon Krośnicki, Artur Kruk, Artur Kuczyński, Jakub Laskowski, Jakub Lisowski, Dawid Lipiński, Adam Tarnowski, Maciej Wójcicki. Z powodu kontuzji w turnieju nie wystąpił Piotr Kwieciński.


                Trenerem obu zespołów jest Zbigniew Czajkowski.