Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

13 lutego 2018r. tuż przed Walentynkami uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w Językowym Dniu Otwartym w Instytucie Neofilologii i Badań Interdyscyplinarnych UPH w Siedlcach, który przebiegał pod hasłem "Zakochany Poliglota".  Uczniowie mieli do wyboru trzy bloki zajęć w językach: rosyjskim, niemieckim i angielskim. Zgodnie z hasłem przewodnim zajęcia poruszały kwestię wyrażania uczuć w wyżej wymienionych językach.
Uczniowie wzięli udział w  warsztatach z piosenką Miłosne nuty, w wykładach językowych Czułe słówka. Na zakończenie wszystkie grupy zebrały się w sali wykładowej, by móc zaprezentować poznane piosenki.  Walentynkowe spotkanie w różnych językach zmotywowało do nauki języków obcych, uczniowie nie tylko doskonalili swoje umiejętności językowe, ale również mogli poczuć atmosferę akademicką. W Instytucie Neofilologii i Badań Interdyscyplinarnych UPH mogliśmy usiąść w akademickie ławy dzięki gościnności pani dr Adriannie Pogodzie-Kołodziejak – prodziekan ds. kształcenia.

Opiekunowie:

Wioletta Kazimierska