Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W dniu 2 lutego br., w sali biologicznej nr 116, odbyło się spotkanie Kolegium Akademii Przyszłości mające na celu integrację dzieci oraz wolontariuszy poprzez zabawę z zastosowaniem gier planszowych. Główną funkcją gier jest integracja grupy, poznanie więcej faktów na swój temat, co pozwoliło młodym Studentom znaleźć elementy wspólne i tematy do rozmowy. Podczas gry było wiele zabawnych sytuacji, a dzieci miały szansę wykazać się kreatywnością i pokazać swoje mocne strony.
Zajęcia miały również na celu budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania, ośmielenie i zwiększenie otwartości, uczenie się uważnego słuchania innych, rozwijanie aktywności twórczej. Radość ze spotkania była wielka, a uśmiech nie znikał z buziek dzieci. Spotkanie zorganizowała liderka ciechanowskiej Akademii Przyszłości, Ewelina Kwasiborska wraz z niesamowitymi tutorami - SuperW. Ewelina zapowiada, że atrakcji w Kolegium będzie znacznie więcej!
Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą. Jeśli ktoś z Was ma trochę wolnego czasu, lubi dzieci, chce dać cząstkę siebie innym - to serdecznie zapraszamy do zespołu! Kilkoro dzieci nadal czeka na swojego tutora. Więcej informacji na stronie www.superw.pl.