logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391353
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4697
561
7387
15103
391353

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

 W dniu 2 lutego br., w sali biologicznej nr 116, odbyło się spotkanie Kolegium Akademii Przyszłości mające na celu integrację dzieci oraz wolontariuszy poprzez zabawę z zastosowaniem gier planszowych. Główną funkcją gier jest integracja grupy, poznanie więcej faktów na swój temat, co pozwoliło młodym Studentom znaleźć elementy wspólne i tematy do rozmowy. Podczas gry było wiele zabawnych sytuacji, a dzieci miały szansę wykazać się kreatywnością i pokazać swoje mocne strony.
Zajęcia miały również na celu budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania, ośmielenie i zwiększenie otwartości, uczenie się uważnego słuchania innych, rozwijanie aktywności twórczej. Radość ze spotkania była wielka, a uśmiech nie znikał z buziek dzieci. Spotkanie zorganizowała liderka ciechanowskiej Akademii Przyszłości, Ewelina Kwasiborska wraz z niesamowitymi tutorami - SuperW. Ewelina zapowiada, że atrakcji w Kolegium będzie znacznie więcej!
Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą. Jeśli ktoś z Was ma trochę wolnego czasu, lubi dzieci, chce dać cząstkę siebie innym - to serdecznie zapraszamy do zespołu! Kilkoro dzieci nadal czeka na swojego tutora. Więcej informacji na stronie www.superw.pl.