logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

559808
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
87
813
2349
10325
559808

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

 W dniu 2 lutego br., w sali biologicznej nr 116, odbyło się spotkanie Kolegium Akademii Przyszłości mające na celu integrację dzieci oraz wolontariuszy poprzez zabawę z zastosowaniem gier planszowych. Główną funkcją gier jest integracja grupy, poznanie więcej faktów na swój temat, co pozwoliło młodym Studentom znaleźć elementy wspólne i tematy do rozmowy. Podczas gry było wiele zabawnych sytuacji, a dzieci miały szansę wykazać się kreatywnością i pokazać swoje mocne strony.
Zajęcia miały również na celu budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania, ośmielenie i zwiększenie otwartości, uczenie się uważnego słuchania innych, rozwijanie aktywności twórczej. Radość ze spotkania była wielka, a uśmiech nie znikał z buziek dzieci. Spotkanie zorganizowała liderka ciechanowskiej Akademii Przyszłości, Ewelina Kwasiborska wraz z niesamowitymi tutorami - SuperW. Ewelina zapowiada, że atrakcji w Kolegium będzie znacznie więcej!
Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą. Jeśli ktoś z Was ma trochę wolnego czasu, lubi dzieci, chce dać cząstkę siebie innym - to serdecznie zapraszamy do zespołu! Kilkoro dzieci nadal czeka na swojego tutora. Więcej informacji na stronie www.superw.pl.