logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662251
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1254
1886
4923
23524
662251

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

 W dniu 2 lutego br., w sali biologicznej nr 116, odbyło się spotkanie Kolegium Akademii Przyszłości mające na celu integrację dzieci oraz wolontariuszy poprzez zabawę z zastosowaniem gier planszowych. Główną funkcją gier jest integracja grupy, poznanie więcej faktów na swój temat, co pozwoliło młodym Studentom znaleźć elementy wspólne i tematy do rozmowy. Podczas gry było wiele zabawnych sytuacji, a dzieci miały szansę wykazać się kreatywnością i pokazać swoje mocne strony.
Zajęcia miały również na celu budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania, ośmielenie i zwiększenie otwartości, uczenie się uważnego słuchania innych, rozwijanie aktywności twórczej. Radość ze spotkania była wielka, a uśmiech nie znikał z buziek dzieci. Spotkanie zorganizowała liderka ciechanowskiej Akademii Przyszłości, Ewelina Kwasiborska wraz z niesamowitymi tutorami - SuperW. Ewelina zapowiada, że atrakcji w Kolegium będzie znacznie więcej!
Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą. Jeśli ktoś z Was ma trochę wolnego czasu, lubi dzieci, chce dać cząstkę siebie innym - to serdecznie zapraszamy do zespołu! Kilkoro dzieci nadal czeka na swojego tutora. Więcej informacji na stronie www.superw.pl.