Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W Kawiarni Artystycznej, w lutym odbyły się zimowe zajęcia edukacyjne „Czytaj z nami” dla najmłodszych, w których  uczestniczyli uczniowie klasy IIa. Dzieci odwiedziła siostra Królowej Śniegu – Anna. W tę postać wcieliła się pani Edyta Bojkowska-Kolak, zaś postać renifera zagrała pani Małgorzata Milewska. Anna czytała dzieciom fragmenty baśni H. Ch. Andersena "Królowa Śniegu". Na zakończenie wszyscy wspólnie zatańczyli z instruktorką Zumba Kids - panią Anną Szczepankowską.Były też smaczne "lodowe" cukierki dla wszystkich dzieci. To był bardzo edukacyjny i miło spędzony czas.

Znalezione obrazy dla zapytania galeria zdjęć gif