Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W Kawiarni Artystycznej, w lutym odbyły się zimowe zajęcia edukacyjne „Czytaj z nami” dla najmłodszych, w których  uczestniczyli uczniowie klasy IIa. Dzieci odwiedziła siostra Królowej Śniegu – Anna. W tę postać wcieliła się pani Edyta Bojkowska-Kolak, zaś postać renifera zagrała pani Małgorzata Milewska. Anna czytała dzieciom fragmenty baśni H. Ch. Andersena "Królowa Śniegu". Na zakończenie wszyscy wspólnie zatańczyli z instruktorką Zumba Kids - panią Anną Szczepankowską.Były też smaczne "lodowe" cukierki dla wszystkich dzieci. To był bardzo edukacyjny i miło spędzony czas.

Znalezione obrazy dla zapytania galeria zdjęć gif