Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W celu poszerzenia oferty edukacyjnej naszych uczniów zorganizowaliśmy w dniu 22.02.2018 wyjazd na stok narciarski do Rybna. Pomysłodawcą wyjazdu była Barbara Chełmińska, nauczyciel wychowania fizycznego, a jednocześnie instruktor narciarstwa zjazdowego oraz pan Łukasz Komorowski nauczyciel wychowania fizycznego. Liczba zainteresowanych przeszła nasze oczekiwania. Ostatecznie w zajęciach na stoku wzięła udział 30 osobowa grupa sympatyków białego szaleństwa. Warunki były wyśmienite: słońce, lekki mróz i dużo śniegu. Dla większości uczestników był to pierwszy wyjazd na stok narciarski.   Wszystkim dopisywał dobry humor. Po oswojeniu się ze sprzętem narciarskim były pierwsze próby zjazdu. Pełne zaangażowanie dzieci, chęci do nauki nowych rzeczy, wola walki z odjeżdżającymi nartami pozwoliły również na próbę sił na wyciągu. Jestem pod dużym wrażeniem uczestników, że w tak krótkim czasie udało się opanować podstawy korzystania ze sprzętu narciarskiego. Czekamy na kolejny wyjazd. Gratulacje dla wszystkich!!!

Opracowała Barbara Chełmińska

Znalezione obrazy dla zapytania galeria zdjęć gif