logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662178
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1181
1886
4850
23451
662178

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Dnia 14 lutego 2018 r. już po raz piąty odbyły się w naszej szkole EKO-WALENTYNKI. Udział uczniów klas 0-VII  w akcji ekologiczno-zdrowotnej jest związany z realizacją przez szkołę ogólnopolskiego programu ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocją zdrowego stylu życia. W zamian za  przyniesione elektroodpady uczniowie otrzymali ,,owocową walentynkę”, naklejki i magnesy promujące zbiórkę. Akcja była bardzo udana. 

Naszymi sponsorami  byli: pan Marek  Sarnowski z Firmy Handlowo-Usługowej ,,SAM” w Ciechanowie, który przekazał jabłka, rodzice przedszkolaków i uczniów klas I-III, którzy zakupili owoce dla dzieci.

Dziękujemy sponsorom, rodzicom i uczniom zaangażowanym w akcję.     

                              

Danuta Romkowska

 koordynator programu,,Moje miasto bez elektrośmieci"

oraz  promocji zdrowia w szkole

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Znalezione obrazy dla zapytania galeria zdjęć gif