Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dnia 14 lutego 2018 r. już po raz piąty odbyły się w naszej szkole EKO-WALENTYNKI. Udział uczniów klas 0-VII  w akcji ekologiczno-zdrowotnej jest związany z realizacją przez szkołę ogólnopolskiego programu ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocją zdrowego stylu życia. W zamian za  przyniesione elektroodpady uczniowie otrzymali ,,owocową walentynkę”, naklejki i magnesy promujące zbiórkę. Akcja była bardzo udana.

Naszymi sponsorami  byli: pan Marek  Sarnowski z Firmy Handlowo-Usługowej ,,SAM” w Ciechanowie, który przekazał jabłka, rodzice przedszkolaków i uczniów klas I-III, którzy zakupili owoce dla dzieci.

Dziękujemy sponsorom, rodzicom i uczniom zaangażowanym w akcję.

Danuta Romkowska

koordynator programu,,Moje miasto bez elektrośmieci"

oraz  promocji zdrowia w szkole

Znalezione obrazy dla zapytania galeria zdjęć gif