Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

17 lutego br. odbyły się I MISTRZOSTWA MAZOWSZA W PŁYWANIU POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA CIECHANÓW.
Organizatorem Mistrzostw był Klub Pływacki Ciechanów. Zawody rozegrano na pływalni U Ciecha. Wzięło w nich udział 543 zawodników z 39 klubów z całej Polski. Wśród uczestników była Marysia Zielińska, uczennica klasy VII c.
Marysia startowała w 3 konkurencjach:
100 m dowolnym zajmując 5. miejsce z czasem 1,04.44,
100 m klasykiem zajmując 3. miejsce z czasem 1,23.07
200 m klasykiem zajmując 3. miejsce z czasem 3,02.65.

Klub MPKS Orka Ciechanów, który reprezentuje Marysia, uplasował się na 4. miejscu w klasyfikacji  medalowej zdobywając 17 medali.

Marysia - jako jedyna z dziewczynek - zdobyła dwa brązowe medale dla swojego Klubu. Medal brązowy na 400 m stylem dowolnym zdobył też Dawid Dłużniewski, nasz ubiegłoroczny absolwent. Wśród organizatorów, tej znaczącej dla miasta imprezy, był pan Krzysztof Truszczyńki, nauczyciel wychowania fizycznego, trener Klubu Pływackiego Ciechanów. Gratulujemy Marysi i Dawidowi oraz ich trenerowi, Zbigniewowi Grochowskiemu i Rodzicom. Życzymy kolejnych sukcesów!