Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

“FROM THE PAST TO THE FUTURE”

REKRUTACJA UCZNIÓW DO PROJEKTU

W piątek 16.02.2018 r., w sali 01 o godzinie 14:00 odbędzie się nabór chętnych uczniów do udziału w I etapie międzynarodowej wymiany uczniowskiej w ramach projektu „From the Past to the Future” – Erasmus +

Wymiana będzie miała miejsce w Turcji w Istambule, w dniach 22-28 kwietnia 2018 r.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem uczniów i ich rodziców prosimy o:

- dokładne zapoznanie się z Regulaminem projektu Erasmus +

- zapoznanie się z załącznikiem 1 do Regulaminu projektu Erasmus +.  Załącznik stanowi listę pytań w języku polskim i angielskim, które obowiązują uczniów podczas ich autoprezentacji przed komisją kwalifikacyjną.

- wypełnienie FORMULARZA APLIKACYJNEGO.

- wypełnienie OŚWIADCZENIA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW w sprawie zagranicznego wyjazdu dziecka.

- wypełnienie OŚWIADCZENIA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW w sprawie przyjęcia ucznia ze szkoły partnerskiej.

- dostarczenie kopii paszportu /wyrobienie paszportu dziecka. Ksero paszportu musi być dostarczone do koordynatora projektu do końca lutego 2018 r.