logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391152
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4496
561
7186
14902
391152

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

 

 

 

 “FROM THE PAST TO THE FUTURE”

REKRUTACJA UCZNIÓW DO PROJEKTU

 

W piątek 16.02.2018 r., w sali 01 o godzinie 14:00 odbędzie się nabór chętnych uczniów do udziału w I etapie międzynarodowej wymiany uczniowskiej w ramach projektu „From the Past to the Future” – Erasmus +

Wymiana będzie miała miejsce w Turcji w Istambule, w dniach 22-28 kwietnia 2018 r.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem uczniów i ich rodziców prosimy o:

- dokładne zapoznanie się z Regulaminem projektu Erasmus +

 

- zapoznanie się z załącznikiem 1 do Regulaminu projektu Erasmus +.  Załącznik stanowi listę pytań w języku polskim i angielskim, które obowiązują uczniów podczas ich autoprezentacji przed komisją kwalifikacyjną.

- wypełnienie FORMULARZA APLIKACYJNEGO.

- wypełnienie OŚWIADCZENIA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW w sprawie zagranicznego wyjazdu dziecka.

- wypełnienie OŚWIADCZENIA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW w sprawie przyjęcia ucznia ze szkoły partnerskiej.

- dostarczenie kopii paszportu /wyrobienie paszportu dziecka. Ksero paszportu musi być dostarczone do koordynatora projektu do końca lutego 2018 r.