logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

537686
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1017
892
1909
16832
537686

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Wojewoda Mazowiecki, pan Zdzisław Sipiera na ręce pani Aldony Krzywickiej, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie przesłał podziękowania za aktywny udział szkoły w Kampanii "Odetchnij! Czyste mazowieckie". Trwająca od 8 listopada do 15 grudnia 2017 r. Kampania zorganizowana została w ramach finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie edukacyjnego programu ekologicznego „Czyste powietrze w województwie mazowieckim”. Jako inicjatywa edukacyjna w dużej mierze skupiła się na pokazaniu odbiorcom istnienia w otaczającym środowisku zanieczyszczeń powietrza oraz informowaniu o sposobach wpływania na zmniejszenie ich emisji.

- Podsumowując kampanię „Odetchnij! Czyste mazowieckie” mogę stwierdzić, że dotarła ona do wielu odbiorców, zwłaszcza młodzieży. To ważna grupa, ponieważ w przyszłości czystość powietrza, nie tylko na Mazowszu, w dużej mierze zależeć będzie od tego jak oni w młodości nauczą się troszczyć o środowisko. Mam nadzieję, że przesłanie kampanii pozostanie ponadczasowe, a jej efekty długotrwałe – powiedział Wojewoda.

Dziękujemy Panu Wojewodzie, że spośród wielu szkół podstawowych w województwie mazowieckim, wybrał naszą, jako jedną z sześciu, w której zrealizowano te wyjątkowe warsztaty ekologiczne.

 

 

 

 

Podsumowanie kampanii „Odetchnij! Czyste mazowieckie”

na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.(kliknij)

 

 

 

Podsumowanie kampanii „Odetchnij! Czyste mazowieckie”

na stronie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie.(kliknij)