logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662237
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1240
1886
4909
23510
662237

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocji zdrowia zachęcamy do   udziału w EKO-WALENTYNKOWEJ zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w naszej szkole w dniu

14 lutego 2018r.(środa)

Za zebrane elektrośmieci szkoła otrzymuje kupony, które następnie są przeliczane na punkty. Kupony można wymienić na bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal. To wielka szansa dla naszej szkoły!

Małogabarytowe zużyte urządzenia AGD oraz sprzęt elektroniczny małych rozmiarów
(suszarki, żelazka, tostery, magnetowidy, radioodbiorniki, drukarki, komputery, tablety, monitory, telefony, itp.)

będziemy zbierać na holu na parterze:

klasy O-III- podczas zajęć lekcyjnych

klasy IV-VII -podczas przerw w godz. 8.45-12.30
Za przyniesione elektrośmieci otrzymacie eko-walentynkę.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!

OCZYŚĆ DOM I MIASTO Z ELEKTROŚMIECI !