Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

W ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocji zdrowia zachęcamy do   udziału w EKO-WALENTYNKOWEJ zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w naszej szkole w dniu

14 lutego 2018r.(środa)

Za zebrane elektrośmieci szkoła otrzymuje kupony, które następnie są przeliczane na punkty. Kupony można wymienić na bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal. To wielka szansa dla naszej szkoły!

Małogabarytowe zużyte urządzenia AGD oraz sprzęt elektroniczny małych rozmiarów
(suszarki, żelazka, tostery, magnetowidy, radioodbiorniki, drukarki, komputery, tablety, monitory, telefony, itp.)

będziemy zbierać na holu na parterze:

klasy O-III- podczas zajęć lekcyjnych

klasy IV-VII -podczas przerw w godz. 8.45-12.30
Za przyniesione elektrośmieci otrzymacie eko-walentynkę.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!

OCZYŚĆ DOM I MIASTO Z ELEKTROŚMIECI !