Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Chłopcy z klas IV-VI naszej szkoły trenujący piłkę ręczną pod okiem Zbigniewa Czajkowskiego brali udział w organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Mistrzostwach Powiatu w piłkę ręczną. W finale zawodów pokonali drużynę SP 4 Ciechanów i awansowali do półfinałów XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 26 lutego 2018 r. w Mławie.