Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W piątek, 2 lutego 2018 r., odbyła się pierwsza Ciechanowska Gala Sportu. Prezydent wręczył stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe. Nagroda Specjalna Nadzieja Olimpijska trafiła do kolarza Daniela Staniszewskiego, absolwenta szkoły. W internetowym plebiscycie na Sportowca Roku 2017 na 4. miejscu uplasował się Konrad Pilitowski, nasz absolwent, reprezentujący UKS NIKE Ciechanów (piłka ręczna), a na 11. uczeń klasy VII c, Krzysztof Bednarski z APN Olimp Ciechanów (piłka nożna). Trener klubu UKS NIKE Ciechanów, Arkadiusz Chełmiński zajął 5. lokatę w kategorii Trener Roku, a absolwent, Piotr Gruszczyński - trener APN Olimp Ciechanów, uplasował się na miejscu 6. W kategorii Drużyna Roku: sztafeta 4 x 100 stylem dowolnym, reprezentująca Międzyszkolny Pływacki Klub Sportowy Orka, w której startował absolwent Dawid Dłużniewski zajęła 2. miejsce.

Podczas gali wręczono stypendia sportowe m. in. uczennicy klasy IIId - Alicji Laskowskiej z TKKF Promyk (taekwondo olimpijskie) oraz absolwentom - Konradowi Pilitowskiemu, Ewelinie Bugajewskiej, Piotrowi Ruszkowskiemu, Adamowi Mirzejewskiemu, Bartoszowi Smolińskiemu, Mariuszowi Krysztofiakowi i Dawidowi Potępie - reprezentującym UKS NIKE. Zawodnicy - Konrad Pilitowski i Alicja Laskowska oraz trener piłkarzy ręcznych, Arkadiusz Chełmiński otrzymali również nagrody pieniężne. Niestety trener Arkadiusz Chełmiński i chłopcy z jego drużynyny byli nieobecni na Gali, ponieważ w tym czasie grali w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Brodnicy. Na Gali byli natomiast trenerzy UKS NIKE - Barbara Chełmińska i Zbigniew Czajkowski. Gratulujemy nagrodzonym zawodnikom i trenerom! Życzymy wielu sukcesów w 2018 roku!

Zapraszamy na stronę Urzędu Miasta Ciechanów

Zapraszamy na fotorelację z Ciechanowskiej Gali Sportu 2018 w TV CIECHANÓW