logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

733115
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
185
775
10070
11826
733115

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W piątek, 2 lutego 2018 r., odbyła się pierwsza Ciechanowska Gala Sportu. Prezydent wręczył stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe. Nagroda Specjalna Nadzieja Olimpijska trafiła do kolarza Daniela Staniszewskiego, absolwenta szkoły. W internetowym plebiscycie na Sportowca Roku 2017 na 4. miejscu uplasował się Konrad Pilitowski, nasz absolwent, reprezentujący UKS NIKE Ciechanów (piłka ręczna), a na 11. uczeń klasy VII c, Krzysztof Bednarski z APN Olimp Ciechanów (piłka nożna). Trener klubu UKS NIKE Ciechanów, Arkadiusz Chełmiński zajął 5. lokatę w kategorii Trener Roku, a absolwent, Piotr Gruszczyński - trener APN Olimp Ciechanów, uplasował się na miejscu 6. W kategorii Drużyna Roku: sztafeta 4 x 100 stylem dowolnym, reprezentująca Międzyszkolny Pływacki Klub Sportowy Orka, w której startował absolwent Dawid Dłużniewski zajęła 2. miejsce.

Podczas gali wręczono stypendia sportowe m. in. uczennicy klasy IIId - Alicji Laskowskiej z TKKF Promyk (taekwondo olimpijskie) oraz absolwentom - Konradowi Pilitowskiemu, Ewelinie Bugajewskiej, Piotrowi Ruszkowskiemu, Adamowi Mirzejewskiemu, Bartoszowi Smolińskiemu, Mariuszowi Krysztofiakowi i Dawidowi Potępie - reprezentującym UKS NIKE. Zawodnicy - Konrad Pilitowski i Alicja Laskowska oraz trener piłkarzy ręcznych, Arkadiusz Chełmiński otrzymali również nagrody pieniężne. Niestety trener Arkadiusz Chełmiński i chłopcy z jego drużynyny byli nieobecni na Gali, ponieważ w tym czasie grali w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Brodnicy. Na Gali byli natomiast trenerzy UKS NIKE - Barbara Chełmińska i Zbigniew Czajkowski. Gratulujemy nagrodzonym zawodnikom i trenerom! Życzymy wielu sukcesów w 2018 roku!

Zapraszamy na stronę Urzędu Miasta Ciechanów

Zapraszamy na fotorelację z Ciechanowskiej Gali Sportu 2018 w TV CIECHANÓW