logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391375
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4719
561
7409
15125
391375

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Tegoroczna absolwentka Aleksandra Wenda uzyskała w roku szkolnym 2016/2017 stypendium na realizację projektu z fizyki w ramach "Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka". Celem udzielania stypendiów jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów z obszaru województwa mazowieckiego. Realizacja projektu trwała rok. Temat projektu Oli: „Czy można wykorzystać paradoks bliźniąt w życiu codziennym?”. W ramach realizowanego projektu uczennica otrzymała środki np. na zakup teleskopu, literatury powiązanej z zagadnieniami zawartymi w temacie oraz laptopa. Ponadto uczestniczyła w wielu spotkaniach z ekspertami, m.in. z astrofizykiem, prof. dr hab. Tomaszem Bulikiem z Uniwersytetu Warszawskiego oraz seansach w planetarium.

Otrzymała lekcje instruktażowe dotyczące obsługi teleskopu i obserwacji nieba. Istotą realizowanego przez Olę projektu było wskazanie na korzyści wynikające z obserwacji nieba i badań astronomicznych, przekładających się na codzienne życie w rozwiniętym technologicznie świecie. Dzięki udziałowi w projekcie uczennica zdobyła wiedzę na temat paradoksu bliźniąt oraz teorii naukowych związanych z tym zagadnieniem. Efekty swojej pracy prezentowała podczas Festiwalu Projektów Gimnazjalnych oraz spotkań połączonych z obserwacjami astronomicznymi, podczas których dzieliła się z rówieśnikami zdobytą wiedzą. Obecnie Ola kontynuuje naukę w jednym z warszawskich liceów. Życzymy jej wielu sukcesów na polu nauki oraz w życiu osobistym! Opiekunem projektu była nauczycielka fizyki Pani Agnieszka Waśniewska.

     Poniżej fragment pracy Oli – e- portfolio.