logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620878
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
467
1492
1959
24893
620878

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W dniach od 21 do 26 stycznia 2018 r. z 30 młodymi ludźmi z naszej szkoły i jej absolwentami wybraliśmy się do Bańskiej Wyżnej. Nasze rekolekcje w górach oparliśmy na trzech fundamentach: Jezus, drugi człowiek i piękno przyrody. Każdego dnia po uwielbieniu i Mszy ruszaliśmy na czterogodzinną jazdę na nartach do Białki Tatrzańskiej. Frajda była wielka dzięki wspaniałej pogodzie. Po powrocie w różny sposób staraliśmy się uzdrawiać nasze relacje (wieczory pogodne, konferencje, grupki dzielenia, zwykłe bycie ze sobą, Adoracja Najświętszego Sakramentu). Przeżyliśmy razem wspaniały czas!  
                                                                                           
ks. Tomek Dec