logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1124777
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1541
2030
11225
15130
1124777

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!!!

Logowanie do szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie, 

nadszedł czas wyboru szkoły średniej. 
Link do strony logowania:
https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

   XXVIII Koncert Noworoczny ,,Gala  2018’’, który odbył się 13.01.2018 r.  w PCKiSz zdecydowanie należał do uczniów  naszej  szkoły. To jedyna szkoła w powiecie, której uczniowie otrzymali aż 4 statuetki  ,,Sukces Artystyczny Roku 2017’’ za ogólnopolskie sukcesy w dziedzinie kultury . To wielkie wyróżnienie i zaszczyt dla uczniów i ich opiekunów artystycznych.

   W minionym roku zespół wokalny ,,La-Ti- Do'', pod kierownictwem pani Hanny Długołęckiej, w składzie  Natalia Godlewska, Julia Zajkowska, Aleksandra Wenda zdobył  III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej kompozytorki pochodzącej z ziemi ciechanowskiej, w którym prezentowali się soliści i zespoły z Wrocławia, Siedlec, Słupska i Ciechanowa. Zespół zaśpiewał znany nam wszystkim utwór „Cała sala śpiewa z nami” wykonując go  w przepięknym trzygłosowym opracowaniu. Prezentując  ten utwór  podczas  gali dziewczyny   również  porwały publiczność do śpiewu.

   Julia Zajkowska w tym samym konkursie otrzymała I nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – a tym samym statuetkę „Urszulka 17” zaprojektowaną przez Jerzego Tepera. W konkursie tym wykonała utwór ,,Sentymentalny marsz’’ autorstwa Urszuli Rzeczkowskiej
„Julia jest naturalna jak sama Urszula” – mówi Joanna Rawik - gwiazda polskiej piosenki, przewodnicząca jury – „Nikogo nie udaje, nie stara się być lepsza czy gorsza niż jest naprawdę. W pełni zasłużyła na tę nagrodę”.

  Julia Zajkowska jak i zespół ,,La-Ti-Do'' wpisał się na dobre w pejzaż kulturalny Ciechanowa uczestnicząc w wielu uroczystościach na terenie miasta jak i zdobywając czołowe miejsca w wojewódzkich, regionalnych czy powiatowych konkursach piosenki.  Tymbardziej  cieszy nas fakt, że uczennice, które są już absolwentkami nadal śpiewają  w naszym szkolnym chórze.

    Statuetka  ,,Sukces Artystyczny Roku’’ powędrowała  także do Mai Chylińskiej uczennicy III klasy gimnazjalnej SP nr 7. Pod opieką pani Hanny Długołęckiej wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Jan Paweł II- przyjaciel młodych'' i zdobyła  I miejsce. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 5  im. Wł. Broniewskiego w Płocku. Maja jest skromną, utalentowaną plastycznie dziewczynką. Jej wystawę  prac można było podziwiać podczas Gali Noworocznej w CKiSz.

   Kolejna Statuetka przyznana została zespołowi harcerskiemu "Żywioły Art''- zespołowi 3. Ciechanowskiej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej, który powstał z inicjatywy dh. Anny i Piotra Rzeczkowskich. Harcerze wyśpiewali swoją piosenką ,,Rajd Wisła- magiczny rajd’’ autorstwa dh. Piotra Rzeczkowskiego  nagrodę w Ogólnopolskim Turystycznym  Przeglądzie  Piosenki Studenckiej BAZUNA 2017 w Przywidzu. Zespół za tę właśnie piosenkę otrzymał także nagrodę Studenckiego Klubu Turystycznego Politechniki Gdańskiej za szczególny walor artystyczny piosenki jak i nominację  na 24 przegląd ,,Turnutka’’.

Skład zespołu: śpiew -Patrycja Abramowicz, Amelia Bielińska, Julia Czyżyk, Karolina Królikowska, Julia Zajkowska, dh. Anna Rzeczkowska. Zespół tworzą doświadczeni muzycy: Piotr Rzeczkowski - śpiew, gitara, harmonijka ustna; Jan Gajewski  – gitara basowa ; Jan Lipski gitara solowa, Maciej Ostromecki -perkusja

   Serdecznie gratulujemy artystom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Podobny obraz