logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788627
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
877
1979
7780
30232
788627

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

   XXVIII Koncert Noworoczny ,,Gala  2018’’, który odbył się 13.01.2018 r.  w PCKiSz zdecydowanie należał do uczniów  naszej  szkoły. To jedyna szkoła w powiecie, której uczniowie otrzymali aż 4 statuetki  ,,Sukces Artystyczny Roku 2017’’ za ogólnopolskie sukcesy w dziedzinie kultury . To wielkie wyróżnienie i zaszczyt dla uczniów i ich opiekunów artystycznych.

   W minionym roku zespół wokalny ,,La-Ti- Do'', pod kierownictwem pani Hanny Długołęckiej, w składzie  Natalia Godlewska, Julia Zajkowska, Aleksandra Wenda zdobył  III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej kompozytorki pochodzącej z ziemi ciechanowskiej, w którym prezentowali się soliści i zespoły z Wrocławia, Siedlec, Słupska i Ciechanowa. Zespół zaśpiewał znany nam wszystkim utwór „Cała sala śpiewa z nami” wykonując go  w przepięknym trzygłosowym opracowaniu. Prezentując  ten utwór  podczas  gali dziewczyny   również  porwały publiczność do śpiewu.

   Julia Zajkowska w tym samym konkursie otrzymała I nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – a tym samym statuetkę „Urszulka 17” zaprojektowaną przez Jerzego Tepera. W konkursie tym wykonała utwór ,,Sentymentalny marsz’’ autorstwa Urszuli Rzeczkowskiej
„Julia jest naturalna jak sama Urszula” – mówi Joanna Rawik - gwiazda polskiej piosenki, przewodnicząca jury – „Nikogo nie udaje, nie stara się być lepsza czy gorsza niż jest naprawdę. W pełni zasłużyła na tę nagrodę”.

  Julia Zajkowska jak i zespół ,,La-Ti-Do'' wpisał się na dobre w pejzaż kulturalny Ciechanowa uczestnicząc w wielu uroczystościach na terenie miasta jak i zdobywając czołowe miejsca w wojewódzkich, regionalnych czy powiatowych konkursach piosenki.  Tymbardziej  cieszy nas fakt, że uczennice, które są już absolwentkami nadal śpiewają  w naszym szkolnym chórze.

    Statuetka  ,,Sukces Artystyczny Roku’’ powędrowała  także do Mai Chylińskiej uczennicy III klasy gimnazjalnej SP nr 7. Pod opieką pani Hanny Długołęckiej wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Jan Paweł II- przyjaciel młodych'' i zdobyła  I miejsce. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 5  im. Wł. Broniewskiego w Płocku. Maja jest skromną, utalentowaną plastycznie dziewczynką. Jej wystawę  prac można było podziwiać podczas Gali Noworocznej w CKiSz.

   Kolejna Statuetka przyznana została zespołowi harcerskiemu "Żywioły Art''- zespołowi 3. Ciechanowskiej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej, który powstał z inicjatywy dh. Anny i Piotra Rzeczkowskich. Harcerze wyśpiewali swoją piosenką ,,Rajd Wisła- magiczny rajd’’ autorstwa dh. Piotra Rzeczkowskiego  nagrodę w Ogólnopolskim Turystycznym  Przeglądzie  Piosenki Studenckiej BAZUNA 2017 w Przywidzu. Zespół za tę właśnie piosenkę otrzymał także nagrodę Studenckiego Klubu Turystycznego Politechniki Gdańskiej za szczególny walor artystyczny piosenki jak i nominację  na 24 przegląd ,,Turnutka’’.

Skład zespołu: śpiew -Patrycja Abramowicz, Amelia Bielińska, Julia Czyżyk, Karolina Królikowska, Julia Zajkowska, dh. Anna Rzeczkowska. Zespół tworzą doświadczeni muzycy: Piotr Rzeczkowski - śpiew, gitara, harmonijka ustna; Jan Gajewski  – gitara basowa ; Jan Lipski gitara solowa, Maciej Ostromecki -perkusja

   Serdecznie gratulujemy artystom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Podobny obraz