logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788539
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
789
1979
7692
30144
788539

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Chór naszej szkoły, pod kierownictwem pani Hanny Długołęckiej, w sobotę 6 stycznia 2018 r. wystąpił w kościele Matki Bożej Fatimskiej w czasie Mszy świętej o godzinie 12.00. Już od  wielu lat  w okresie Świąt Bożego Narodzenia  w naszym zaprzyjaźnionym kościele chórzyści  śpiewają piękne polskie kolędy w opracowaniu wielogłosowym. Występ bardzo podobał się wszystkim słuchaczom toteż nagrodzono śpiew gromkimi brawami. Cieszy nas również fakt, że wraz z chórem wystąpiły absolwentki naszej szkoły Natalia Godlewska i Julia Zajkowska.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim wykonawcom !!!