1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Chór naszej szkoły, pod kierownictwem pani Hanny Długołęckiej, w sobotę 6 stycznia 2018 r. wystąpił w kościele Matki Bożej Fatimskiej w czasie Mszy świętej o godzinie 12.00. Już od  wielu lat  w okresie Świąt Bożego Narodzenia  w naszym zaprzyjaźnionym kościele chórzyści  śpiewają piękne polskie kolędy w opracowaniu wielogłosowym. Występ bardzo podobał się wszystkim słuchaczom toteż nagrodzono śpiew gromkimi brawami. Cieszy nas również fakt, że wraz z chórem wystąpiły absolwentki naszej szkoły Natalia Godlewska i Julia Zajkowska.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim wykonawcom !!!