Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Uczniowie klas pierwszych zostali czytelnikami biblioteki szkolnej. Uroczystość ta odbyła się w dniu 25.05.2016r. przed biblioteką szkolną. Uczniowie po obejrzeniu baśni Ch. Perraulta, którą wystawili starsi koledzy z klasy IIa złożyli ślubowanie:

„My uczniowie I klasy
Tobie książko przyrzekamy,
Że szanować Cię będziemy,
Krzywdy zrobić Ci nie damy.
Obowiązków czytelnika
Będziemy przestrzegać pilnie.”

Następnie zostali pasowani na czytelnika biblioteki szkolnej oraz dostali „List nauczyciela – bibliotekarza dla rodziców”. Zakończeniem uroczystości było wykonanie przez każdą klasę pamiątkowego zdjęcia.