Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W miesiącu grudniu odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznej rywalizacji sportowej szkół podstawowych oraz gimnazjów w powiecie ciechanowskim. Uroczyste wręczenie pucharów miało miejsce w sali konferencyjnej MOSiR w Ciechanowie. Do ogólnej klasyfikacji zaliczał się udział oraz zajmowane miejsca podczas organizowanych Mistrzostw Powiatu, Mistrzostw Rejonu oraz Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sportach indywidualnych a także grach zespołowych. Puchary wręczał Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński oraz Starosta Ciechanowski Sławomir Morawski. Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie zajęło I miejsce w Powiecie w ogólnej klasyfikacji wszystkich szkół biorących udział w rywalizacji sportowej natomiast Szkoła Podstawowa nr 7 zajęła II miejsce w Powiecie. Do klasyfikacji zaliczały się starty dziewcząt oraz chłopców. W mieście byliśmy jedyną placówką ze szkół podstawowych, która stanęła na podium. Gratuluję nauczycielom wychowania fizycznego oraz zdolnym dzieciom i młodzieży.

Opracowała Barbara Chełmińska