logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586609
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
502
794
3051
17820
586609

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

W miesiącu grudniu odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznej rywalizacji sportowej szkół podstawowych oraz gimnazjów w powiecie ciechanowskim. Uroczyste wręczenie pucharów miało miejsce w sali konferencyjnej MOSiR w Ciechanowie. Do ogólnej klasyfikacji zaliczał się udział oraz zajmowane miejsca podczas organizowanych Mistrzostw Powiatu, Mistrzostw Rejonu oraz Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sportach indywidualnych a także grach zespołowych. Puchary wręczał Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński oraz Starosta Ciechanowski Sławomir Morawski. Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie zajęło I miejsce w Powiecie w ogólnej klasyfikacji wszystkich szkół biorących udział w rywalizacji sportowej natomiast Szkoła Podstawowa nr 7 zajęła II miejsce w Powiecie. Do klasyfikacji zaliczały się starty dziewcząt oraz chłopców. W mieście byliśmy jedyną placówką ze szkół podstawowych, która stanęła na podium. Gratuluję nauczycielom wychowania fizycznego oraz zdolnym dzieciom i młodzieży.

                                                                                          Opracowała Barbara Chełmińska