logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

733060
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
130
775
10015
11771
733060

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W hali sportowej Miejskiego Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbył się Jubileuszowy X Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym pod patronatem Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. W turnieju wzięły udział zespoły dziewcząt i chłopców z SP 4, 5, 6, 7, TWP. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas III, IV, V i VI przygotowane przez p. Barbarę Chełmińską. W turnieju uczestniczki zmagały się z biegiem 4x10metrów, rzutem piłką lekarską w tył ponad głową, skokiem  w dal z miejsca dodawanym- 3 skoki łączone oraz konkurencją techniczną – przysiad ze sztangą. We wszystkich konkurencjach dziewczęta świetnie sobie radziły. Świadczą również o tym zdobyte miejsca na podium. Dla niektórych dziewcząt było to pierwsze wyjście na zawody, potwierdzone sukcesem. Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczynki w najmłodszej kategorii wiekowej. I miejsce i puchar zdobyła WERONIKA KOWNACKA a na III miejscu podium stanęła OLIWIA SILSKA. W klasach IV również mieliśmy przedstawicielkę na podium. II miejsce wywalczyła OLA CZERNIK.

Dramatyczną rywalizację stoczyły dziewczęta klas V. Okazało się, że niezbędna była dogrywka o III miejsce. Dotyczyło to dziewczynek naszej szkoły. Ta kategoria wiekowa całkowicie została zdominowana przez przedstawicielki Szkoły Podstawowej nr7. Na IV miejscu ostateczną rywalizację zakończyła NATALIA JABŁECKA. Najniższe miejsce na podium zajęła ALEKSANDRA LEWANDOWSKA, II miejsce MAGDALENA PRZYTARSKA, zaś najwyższe podium (po raz kolejny) – I miejsce i puchar zdobyła WERONIKA CZARNECKA. W ostatniej najstarszej kategorii wiekowej również po raz kolejny I miejsce i puchar wywalczyła sobie WIKTORIA CHOJNACKA. Osoby stojące na podium otrzymały również medale oraz nagrody rzeczowe. Dla wszystkich uczestników imprezy były drobne słodkości.

To był wyjątkowy start dziewczynek z tak dużą ilością miejsc na podium. Widać postęp w przygotowaniu do zawodów. Gratulacje dla wszystkich uczestniczek naszej szkoły, które dzielnie walczyły o jak najlepsze miejsca. W ogólnej klasyfikacji szkół startujących w zawodach w wieloboju sportowym DZIEWCZĘTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 ZDOBYŁY I MIEJSCE I PUCHAR PANA PREZYDENTA KRZYSZTOFA KOSIŃSKIEGO.

                                                                                Opracowała Barbara Chełmińska

Zapraszamy do galerii zdjęć