logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

559844
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
123
813
2385
10361
559844

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Fundacja Ekologiczna ARKA po raz 13. ogłosiła ogólnopolską kampanię „Choinki Nadziei”. Szkoła przystąpiła do akcji po raz czwarty. Tym razem skierowaliśmy ją do studentów Akademii Przyszłości, pobierających indywidualną naukę od wolontariuszy - tzw. SuperW. Zaangażowały się w nią całkowicie bezinteresownie uczniowie klasy V b, ich rodzice i wychowawca klasy i jednocześnie szkolny koordynator Akademii, dyrekcja szkoły oraz Nadleśnictwo Ciechanów. Uczniowie w gronie rodzinnym przygotowali ozdoby choinkowe. Naturalne drzewko - Choinkę Nadziei, podarowali leśnicy z Nadleśnictwa Ciechanów. Dla podopiecznych Akademii przygotowano słodkie upominki, a ich sponsorem był właścieciel szkolnego sklepiku i bezimienny darczyńca. Były życzenia, uściski dłoni i dużo uśmiechu. Choinka Nadziei – pięknie ozdobione drzewko ma członkom Akademii dodać energii, witalności i nadziei na lepszą przyszłość.

Głównym celem akcji jest kształtowanie szlachetnych i otwartych postaw wśród uczniów. Inspiruje też do przeżycia ekologicznych świąt: zachęca do oszczędzania energii, ograniczenia ilości odpadów, kupienia naturalnej choinki, ubrania jej w ozdoby z recyklingu i nie marnowania jedzenia. Za pomoc w przeprowadzeniu akcji dziękujemy uczniom, rodzicom, pracownikom Nadleśnictwa Ciechanów. Bardzo cieszymy się, że mieliśmy szansę zrobić coś dobrego.

                                         Małgorzata Nowakowska - szkolny koordynator Akademii Przyszłości