Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

Uczniowie klas pierwszych zostali czytelnikami biblioteki szkolnej. Uroczystość ta odbyła się w dniu 25.05.2016r. przed biblioteką szkolną. Uczniowie po obejrzeniu baśni Ch. Perraulta, którą wystawili starsi koledzy z klasy IIa złożyli ślubowanie:

„My uczniowie I klasy
Tobie książko przyrzekamy,
Że szanować Cię będziemy,
Krzywdy zrobić Ci nie damy.
Obowiązków czytelnika
Będziemy przestrzegać pilnie.”

Następnie zostali pasowani na czytelnika biblioteki szkolnej oraz dostali „List nauczyciela – bibliotekarza dla rodziców”. Zakończeniem uroczystości było wykonanie przez każdą klasę pamiątkowego zdjęcia.