logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788531
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
781
1979
7684
30136
788531

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

   11 grudnia 2017r. w Fabryce Kultury Zgrzyt  z inicjatywy pana Sławka Gortata odbyło się spotkanie, które połączyło serca naszych dzieci.  Szkolny chór, w którym śpiewają uczniowie ze szkoły podstawowej i z gimnazjum wystąpił, pod kierunkiem pani Hani Długołęckiej, z przepięknym koncertem kolęd i montażem słowno muzycznym dla dzieci niepełnosprawnych TPD (Towarzystwo Przyjaciół Dzieci). Wzruszające wiersze recytowane na tle akompaniamentu skrzypiec w połączeniu ze śpiewem kolęd skłaniały do refleksji i zadumy. To magiczne, wzruszające spotkanie zakończone zostało kolędami w rockowej aranżaciji. Nasi uczniowie wręczyli dzieciom z TPD własnoręcznie robione karty bożonarodzeniowe. Wspólne  życzenia, tyle ciepłych słów wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Opiekę nad uczniami sprawowała pani Anna Rzeczkowska.

Wiersze recytowały:  Olga Kosewska kl.6a, Anna Stawińskakl.6a, Alicja Madejska kl. 3d gimnazjum.

Akompaniowała na skrzypcach: Julia Ignatowska kl.7c

Rockowe brzmienie: keyboard Damian Borczak kl.3a gimnazjum, Hubert Lubecki gitara elektryczna kl. 3a gimnazjum.

Zapraszamy do galerii zdjęć