1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

11 grudnia 2017r. w Fabryce Kultury Zgrzyt  z inicjatywy pana Sławka Gortata odbyło się spotkanie, które połączyło serca naszych dzieci.  Szkolny chór, w którym śpiewają uczniowie ze szkoły podstawowej i z gimnazjum wystąpił, pod kierunkiem pani Hani Długołęckiej, z przepięknym koncertem kolęd i montażem słowno muzycznym dla dzieci niepełnosprawnych TPD (Towarzystwo Przyjaciół Dzieci). Wzruszające wiersze recytowane na tle akompaniamentu skrzypiec w połączeniu ze śpiewem kolęd skłaniały do refleksji i zadumy. To magiczne, wzruszające spotkanie zakończone zostało kolędami w rockowej aranżaciji. Nasi uczniowie wręczyli dzieciom z TPD własnoręcznie robione karty bożonarodzeniowe. Wspólne  życzenia, tyle ciepłych słów wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Opiekę nad uczniami sprawowała pani Anna Rzeczkowska.

Wiersze recytowały:  Olga Kosewska kl.6a, Anna Stawińskakl.6a, Alicja Madejska kl. 3d gimnazjum.

Akompaniowała na skrzypcach: Julia Ignatowska kl.7c

Rockowe brzmienie: keyboard Damian Borczak kl.3a gimnazjum, Hubert Lubecki gitara elektryczna kl. 3a gimnazjum.