Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

5 grudnia 2017 r. odbyła się wycieczka edukacyjna do Warszawy pod hasłem „Bliżej sztuki”. Uczniowie naszej szkoły odwiedzili Muzeum Narodowe, gdzie mogli uczestniczyć w lekcjach muzealnych  podziwiając arcydzieła malarstwa. Jak zawsze zachwycano się kunsztem i wielkością  niezwykłego  obrazu Jana Matejki ,,Bitwy pod Grunwaldem’’. Uczniowie zwiedzili  również czasową wystawę Miejska rewolta. Awangarda w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie Wystawa ta prezentuje wybór najcenniejszych prac na papierze – rysunków, grafik, fotogramów i fotomontaży – wykonanych przez artystów współtworzących środowiska awangardowe II Rzeczypospolitej.

Kolejnym atrakcyjnym punktem wycieczki była opera, która zawsze urzeka i zachwyca choreografią, scenografią a co najważniejsze piękną muzyką. W tym roku uczniowie przenieśli się w odległe czasy klasycyzmu  oglądając słynną operę,,Czarodziejski flet'' Wolfganga Amadeusza Mozarta w Teatrze Wielkim. Nowy brawurowy spektakl zadziwia  swoją innością."Czarodziejski flet" powstał we współpracy z dowodzoną przez Suzanne Andrade, brytyjską grupą teatralną 1927, która połączyła nieme kino, żywe wideo i żywą muzykę, animacje i pantomimę. Taka realizacja miała zdaniem autora zbliżyć operę do teatru wiedeńskiego, z którym związany był Emanuel Schikaneder, autor oryginalnego libretta. Reżyser Barrie Kosky – Australijczyk od lat pracujący w Niemczech wymyślił zatem rzecz niezwykłą. Połączył filmową animację z przedstawieniem.

Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy na wycieczkę w przyszłym roku.

Wycieczkę zorganizowała i nad całością czuwała nauczycielka muzyki i plastyki pani Hanna Długołęcka. Opiekę nad uczniami sprawowały również pani Kamila Radecka i pani Natalia Grabowicz.