logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620737
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
326
1492
1818
24752
620737

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

5 grudnia 2017 r. odbyła się wycieczka edukacyjna do Warszawy pod hasłem „Bliżej sztuki”. Uczniowie naszej szkoły odwiedzili Muzeum Narodowe, gdzie mogli uczestniczyć w lekcjach muzealnych  podziwiając arcydzieła malarstwa. Jak zawsze zachwycano się kunsztem i wielkością  niezwykłego  obrazu Jana Matejki ,,Bitwy pod Grunwaldem’’. Uczniowie zwiedzili  również czasową wystawę Miejska rewolta. Awangarda w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie Wystawa ta prezentuje wybór najcenniejszych prac na papierze – rysunków, grafik, fotogramów i fotomontaży – wykonanych przez artystów współtworzących środowiska awangardowe II Rzeczypospolitej.

  Kolejnym atrakcyjnym punktem wycieczki była opera, która zawsze urzeka i zachwyca choreografią, scenografią a co najważniejsze piękną muzyką. W tym roku uczniowie przenieśli się w odległe czasy klasycyzmu  oglądając słynną operę,,Czarodziejski flet'' Wolfganga Amadeusza Mozarta w Teatrze Wielkim. Nowy brawurowy spektakl zadziwia  swoją innością."Czarodziejski flet" powstał we współpracy z dowodzoną przez Suzanne Andrade, brytyjską grupą teatralną 1927, która połączyła nieme kino, żywe wideo i żywą muzykę, animacje i pantomimę. Taka realizacja miała zdaniem autora zbliżyć operę do teatru wiedeńskiego, z którym związany był Emanuel Schikaneder, autor oryginalnego libretta. Reżyser Barrie Kosky – Australijczyk od lat pracujący w Niemczech wymyślił zatem rzecz niezwykłą. Połączył filmową animację z przedstawieniem.

Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy na wycieczkę w przyszłym roku.

Wycieczkę zorganizowała i nad całością czuwała nauczycielka muzyki i plastyki pani Hanna Długołęcka. Opiekę nad uczniami sprawowały również pani Kamila Radecka i pani Natalia Grabowicz.