logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

559823
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
102
813
2364
10340
559823

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Andrzejki są wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji  i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dzieci często zastanawiają się co spotka je w życiu. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły dzień, inny niż wszystkie dni, pełen tajemniczych wróżb i czarów. Zabawa andrzejkowa Studentów Akademii to wydarzenie kolegialne, które miało na celu zintegrowanie dzieci oraz przeżycie wielu miłych chwil, które pozostaną na długo w ich pamięci. Będą pozytywnymi wspomnieniami, do których chętnie powrócą w przyszłości. Z radością można było obserwować, jak wspólnie potrafią się bawić. Ponadto każdy miał okazję w tradycyjny sposób uczcić Andrzejki lejąc wosk, wróżąc sobie bądź biorąc udział w zabawach przygotowanych przez liderkę Akademii Przyszłości mazowieckie, Ewelinę Kwasiborską oraz tutorów - SuperW: Sylwię Gawarecką, Agnieszkę Kwiatkowską, Beatę Kwasiborską, Olgę Rykaczewską i Kamila Płoskiego.

Oprócz zabaw wolontariusze przygotowali również słodki poczęstunek. W imieniu dzieci, ich rodziców i nauczycieli dziękujemy Wam za zorganizowanie tak cudownego wieczoru!

 

 Zapraszany do galerii zdjęć