Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Andrzejki są wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji  i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dzieci często zastanawiają się co spotka je w życiu. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły dzień, inny niż wszystkie dni, pełen tajemniczych wróżb i czarów. Zabawa andrzejkowa Studentów Akademii to wydarzenie kolegialne, które miało na celu zintegrowanie dzieci oraz przeżycie wielu miłych chwil, które pozostaną na długo w ich pamięci. Będą pozytywnymi wspomnieniami, do których chętnie powrócą w przyszłości. Z radością można było obserwować, jak wspólnie potrafią się bawić. Ponadto każdy miał okazję w tradycyjny sposób uczcić Andrzejki lejąc wosk, wróżąc sobie bądź biorąc udział w zabawach przygotowanych przez liderkę Akademii Przyszłości mazowieckie, Ewelinę Kwasiborską oraz tutorów - SuperW: Sylwię Gawarecką, Agnieszkę Kwiatkowską, Beatę Kwasiborską, Olgę Rykaczewską i Kamila Płoskiego.

Oprócz zabaw wolontariusze przygotowali również słodki poczęstunek. W imieniu dzieci, ich rodziców i nauczycieli dziękujemy Wam za zorganizowanie tak cudownego wieczoru!

Zapraszany do galerii zdjęć