Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W dniach 1 - 3 grudnia 2017 r.odbył się XXVII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików „Ciechanów 2017”. Wśród 12 ekip ze wschodniej Polski znaleźli się reprezentujący UKS „Nike” Ciechanów uczniowie klasy 2 bs pod wodzą trenera Zbigniewa Czajkowskiego. W piątek wygrali oba mecze. „Wisłę” Płock pokonali 21:10, zaś MKS MOSiR Kętrzyn jeszcze wyżej, bo 20:8. Sobotnie spotkanie z drużyną UKS „Niedźwiadek”, którą pokonali 21:10, otworzyło im drogę do finału. Niestety, w kolejnym spotkaniu ulegli KS „Unia” Lublin 12:18. Następnie musieli uznać wyższość MDK Bartoszyce - jak się później okazało zwycięzcy turnieju- któremu ulegli 13:7. Niedzielny mecz o trzecie miejsce, ponownie z ekipą z Lublina, zakończył się zwycięstwem. Do 25 minuty spotkania prowadzili różnicą kilku bramek, by w ostatnich 5 minutach zapewnić sobie i kibicom chwile horroru. Jednak udało się! Tym razem to ciechanowianie okazali się lepsi, choć tylko jedną bramką (14:13). Na szyjach zawodników i trenera zawisły medale, kapitan odebrał puchar i pamiątkową paterę. Do najlepszej siódemki turnieju został wybrany obrotowy Michał Mach. Koledzy i trener uznali Macieja Karwowskiego za najlepszego zawodnika turnieju w swojej drużynie.