logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

733098
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
168
775
10053
11809
733098

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W dniach 1 - 3 grudnia 2017 r.odbył się XXVII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików „Ciechanów 2017”. Wśród 12 ekip ze wschodniej Polski znaleźli się reprezentujący UKS „Nike” Ciechanów uczniowie klasy 2 bs pod wodzą trenera Zbigniewa Czajkowskiego. W piątek wygrali oba mecze. „Wisłę” Płock pokonali 21:10, zaś MKS MOSiR Kętrzyn jeszcze wyżej, bo 20:8. Sobotnie spotkanie z drużyną UKS „Niedźwiadek”, którą pokonali 21:10, otworzyło im drogę do finału. Niestety, w kolejnym spotkaniu ulegli KS „Unia” Lublin 12:18. Następnie musieli uznać wyższość MDK Bartoszyce - jak się później okazało zwycięzcy turnieju- któremu ulegli 13:7. Niedzielny mecz o trzecie miejsce, ponownie z ekipą z Lublina, zakończył się zwycięstwem. Do 25 minuty spotkania prowadzili różnicą kilku bramek, by w ostatnich 5 minutach zapewnić sobie i kibicom chwile horroru. Jednak udało się! Tym razem to ciechanowianie okazali się lepsi, choć tylko jedną bramką (14:13). Na szyjach zawodników i trenera zawisły medale, kapitan odebrał puchar i pamiątkową paterę. Do najlepszej siódemki turnieju został wybrany obrotowy Michał Mach. Koledzy i trener uznali Macieja Karwowskiego za najlepszego zawodnika turnieju w swojej drużynie.