Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Już po raz drugi uczniowie klas IV-VI zarówno dziewczęta jak i chłopcy wzięli udział w spektakularnej lekcji wychowania fizycznego zorganizowanej przez Fundację Akademia Sportu- „Artur Siódmiak CAMP”. W tym roku na płycie stadionu Torwar w Warszawie wzięło udział około 8000 uczestników. Naszą szkołę reprezentowała 50 osobowa grupa. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcenie uczniów do regularnego uczestnictwa w szkolnych zajęciach WF a także zainicjowanie kontaktu z piłką ręczną. Dzieci miały możliwość wypróbowania swoich sił w ćwiczeniach z wykorzystaniem różnorodnych przyborów. Weryfikowały swój zapał i wytrzymałość.

Oprócz tego mogli spotkać się z gwiazdami sportu, a także medialnymi osobowościami. Ambasadorami „Największej lekcji WF-u” w tym roku byli: Artur Siódmiak, Tomasz Majewski, Łukasz Kadziewicz, Szymon Kołecki, Paweł Zagumny, Andrzej Supron, Jacek Wszoła, Natalia Madej, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Chmara, Rafał Brzozowski i wielu innych. Można było zrobić zdjęcie oraz poprosić o autograf. Dla uczniów było to ciekawe doświadczenie. Cieszymy się, iż w naszej szkole nie było problemu z organizacją osób chętnych na wyjazd, a wręcz odwrotnie- zabrakło miejsc dla wszystkich zainteresowanych. Potwierdza to spostrzeżenia nauczycieli wychowania fizycznego, że w klasach 4-6 w SP 7 nie ma problemu z uczestnictwem i aktywnym udziałem dzieci w lekcji WF. Tak trzymać!!!

Wyjazd zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Barbara Chełmińska, Sylwia Borcz, Zbigniew Czajkowski, Łukasz Komorowski.

Podobny obraz