logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

733078
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
148
775
10033
11789
733078

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Już po raz drugi uczniowie klas IV-VI zarówno dziewczęta jak i chłopcy wzięli udział w spektakularnej lekcji wychowania fizycznego zorganizowanej przez Fundację Akademia Sportu- „Artur Siódmiak CAMP”. W tym roku na płycie stadionu Torwar w Warszawie wzięło udział około 8000 uczestników. Naszą szkołę reprezentowała 50 osobowa grupa. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcenie uczniów do regularnego uczestnictwa w szkolnych zajęciach WF a także zainicjowanie kontaktu z piłką ręczną. Dzieci miały możliwość wypróbowania swoich sił w ćwiczeniach z wykorzystaniem różnorodnych przyborów. Weryfikowały swój zapał i wytrzymałość.

Oprócz tego mogli spotkać się z gwiazdami sportu, a także medialnymi osobowościami. Ambasadorami „Największej lekcji WF-u” w tym roku byli: Artur Siódmiak, Tomasz Majewski, Łukasz Kadziewicz, Szymon Kołecki, Paweł Zagumny, Andrzej Supron, Jacek Wszoła, Natalia Madej, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Chmara, Rafał Brzozowski i wielu innych. Można było zrobić zdjęcie oraz poprosić o autograf. Dla uczniów było to ciekawe doświadczenie. Cieszymy się, iż w naszej szkole nie było problemu z organizacją osób chętnych na wyjazd, a wręcz odwrotnie- zabrakło miejsc dla wszystkich zainteresowanych. Potwierdza to spostrzeżenia nauczycieli wychowania fizycznego, że w klasach 4-6 w SP 7 nie ma problemu z uczestnictwem i aktywnym udziałem dzieci w lekcji WF. Tak trzymać!!!

Wyjazd zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Barbara Chełmińska, Sylwia Borcz, Zbigniew Czajkowski, Łukasz Komorowski.

 Zobacz galerię zdjęć

Podobny obraz