logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620739
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
328
1492
1820
24754
620739

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

We wtorek, 14 listopada 2017 r. uczniowie oddziału przedszkolnego 0a oraz klas Ia, Ib, Ic, IIa, IIb uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych "Czytaj z nami" organizowanych przez PCKiSz w Ciechanowie. Spotkanie poświęcone było czytaniu fragmentów opowieści o pisaniu bajek autorstwa ciechanowianki Marianny Olkowskiej, w tym jej nowej książeczki "Spacer po niebie". Dzieci nie tylko wysłuchały interesującej historii, ale także same stworzyły wiersz "Szkoła na wesoło" a następnie wykonały do niego ilustracje. Podczas wspólnej pracy nad wierszem Kawiarnia Artystyczna wypełniła się śmiechem naszych twórczych podopiecznych.

To było naprawdę fascynujące spotkanie z poezją, a oto jego efekty:

"Szkoła na wesoło"

Była sobie szkoła, barwna i wesoła.

Dużo w niej przyjaźni i pięknej wyobraźni.

Wszyscy tam chodzimy i dobrze się uczymy.

Przerwy sa głośne, ale i radosne.

Panie nasze są wspaniałe, a w uczuciach do nas stałe.

Lecz czasami dają kary, ale Ty sie nie smuć stary.

No bo w szkole super jest, kiedy dzwonek - mija stres.

Nasze plecaki ciężkie są, ważą chyba ze sto ton.

Ale my sie nie smucimy i do szkoły wciąż chodzimy.

 

Zobacz galerię zdjęć