logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620736
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
325
1492
1817
24751
620736

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

9 listopada 2017 roku uczniowie klasy III b uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w zakresie bezpieczeństwa w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie. Dzieci dowiedziały się jak ustrzec się zatrucia tlenkiem węgla, jak dbać o prawidłową wentylację pomieszczeń. Uświadomiły sobie, że do zagrożenia może doprowadzić niewłaściwe użytkowanie sprzętu domowego. Dzieci obserwowały jak rozprzestrzenia się dym podczas pożaru, jak działają czujki dymu oraz tlenku węgla, jak nagrzewają się drzwi w płonącym pomieszczeniu. Dzieci wymieniały się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Utrwalały numery alarmowe. Poszerzały wiedzę na temat pracy strażaka. Duże wrażenie na dzieciach wywarły wozy strażackie i symulowana gotowość strażaków do pracy. Na koniec dzieci otrzymały Certyfikat małego strażaka.