Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

W klasie 2a odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu „RODZICE – DZIECIOM”. Organizatorem była pani Edyta Kołodziej, która zaprosiła uczniów i opiekunów w mury Orange Polska. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z bezpiecznego Internetu pt. „Małe zdjęcie – duży kłopot”. Odbył się spacer po budynku Orange Polska. Uczestnicy spotkania oglądali stanowiska pracy doradcy klienta. Pani Edyta opowiedziała i pokazała w formie warsztatów na czym polega praca szkoleniowca/trenera i w jaki sposób przygotowują się do pracy w roli doradcy. Następnie zapoznała z historią telefonu – od szafy do smartfona. To było twórcze i ciekawe spotkanie.