logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620875
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
464
1492
1956
24890
620875

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W klasie 2a odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu „RODZICE – DZIECIOM”. Organizatorem była pani Edyta Kołodziej, która zaprosiła uczniów i opiekunów w mury Orange Polska. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z bezpiecznego Internetu pt. „Małe zdjęcie – duży kłopot”. Odbył się spacer po budynku Orange Polska. Uczestnicy spotkania oglądali stanowiska pracy doradcy klienta. Pani Edyta opowiedziała i pokazała w formie warsztatów na czym polega praca szkoleniowca/trenera i w jaki sposób przygotowują się do pracy w roli doradcy. Następnie zapoznała z historią telefonu – od szafy do smartfona. To było twórcze i ciekawe spotkanie.

Zobacz galerię zdjęć