logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662293
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1296
1886
4965
23566
662293

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W jesienny dzień, w klasie 2a odbyło się spotkanie z lekarzem w ramach spotkań  z cyklu „RODZICE-DZIECIOM”. Celem spotkania było przekazanie informacji o zawodzie lekarza oraz uświadomienie dzieciom ich odpowiedzialności za własne zdrowie. Spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Dzieci mogły zobaczyć różne opatrunki, strzykawki, plastry, maski, nić chirurgiczną.  Pani doktor  pokazała jak prawidłowo zakłada się opatrunek na ranę, robi zastrzyk, podłącza kroplówkę. Odbyły się ćwiczenia praktyczne, które wywołały bardzo dużo radości. Dzieci miały również możliwość zapoznania się ze stetoskopem.  Uczestnicy spotkania poczuli się przez chwilę jak studenci medycyny.