Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

W jesienny dzień, w klasie 2a odbyło się spotkanie z lekarzem w ramach spotkań  z cyklu „RODZICE-DZIECIOM”. Celem spotkania było przekazanie informacji o zawodzie lekarza oraz uświadomienie dzieciom ich odpowiedzialności za własne zdrowie. Spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Dzieci mogły zobaczyć różne opatrunki, strzykawki, plastry, maski, nić chirurgiczną.  Pani doktor  pokazała jak prawidłowo zakłada się opatrunek na ranę, robi zastrzyk, podłącza kroplówkę. Odbyły się ćwiczenia praktyczne, które wywołały bardzo dużo radości. Dzieci miały również możliwość zapoznania się ze stetoskopem.  Uczestnicy spotkania poczuli się przez chwilę jak studenci medycyny.