Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Uczniowie klas I-V biorą udział w ,,Programie dla szkół ". Nowy program ma na celu promować wśród uczniów zdrową dietę. W ramach nowego programu dzieci otrzymują owoce, warzywa oraz produkty mleczne. Ponadto będą brały udział w działaniach edukacyjnych mających poprawić wiedzę uczniów na temat zdrowych nawyków żywieniowych oraz pochodzenia żywności. Dystrybucja produktów mlecznych, warzyw i owoców w szkole odbywa się bezpłatnie. Oferowane dzieciom zdrowe i świeże produkty są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.