logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662207
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1210
1886
4879
23480
662207

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W dniu 8 października 2017 r. w Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala, inaugurująca XV edycję Akademii Przyszłości (AP). W gronie podopiecznych mazowieckiej Akademii - jedynymi z Ciechanowa - byli uczniowie naszej szkoły. Opiekę nad dziećmi sprawowały: pani Ewelina Kwasiborska, liderka ciechanowskiej Akademii, pani Małgorzata Nowakowska, szkolna koordynatorka AP oraz pani Sylwia Gawarecka, wolontariuszka – tutorka AP. Uroczystość uświetnił występ Alana Cyprysiaka – wokalisty i uczestnika The Woice of Poland oraz pokaz Stageman – Jesteśmy Dumni z Naszych Animatorów. Po emocjach związanych ze wspólną zabawą, odbiorem Indeksów Sukcesów oraz wyprawki semestralnej, doszła radość z zaproszenia do wspólnego zdjęcia przez Alana i otrzymania autografów. Były też smakołyki, które dzieci lubią najbardziej – popcorn i wata cukrowa. Młodzi Studenci do domów wrócili zainspirowani i zmotywowani do pracy.

W uszach uczestników spotkania jeszcze brzmi refren piosenki Akademii:

„Podróż palcem po globusie, nie wystarczy mi.
Wezmę plecak, choć nie muszę, chcę spełniać swoje sny.
Podróż balonem radości z Akademią Przyszłości, 
Super W mnie dziś zabiera.
Dobrze mieć - Takiego Przyjaciela."

Wyjazd do Warszawy poprzedziła rekrutacja uczestników, w której uczestniczyli wychowawcy, nauczyciele i uczniowie. Rodzice wyrażając zgodę na udział w AP, zobowiązali się do tego, by ich dziecko, będąc Studentem Akademii Przyszłości, brało udział w spotkaniach z wolontariuszem (tutorem), wydarzeniach kolegialnych (np. spotkania z inspirującymi ludźmi, odkrywcze wyprawy) i wojewódzkich (Gala Sukcesów, Finał roku akademickiego). Celem jest to, żeby dzieci wygrywały w życiu! Cotygodniowe spotkania z tutorem to nie korepetycje, ale podejmowanie działań związanych z przyczynami niepowodzeń, np. otrzymywania złych ocen, czy nieśmiałości. Szkoła, w ramach Umowy z AP, zapewnia warunki do pracy, wspieranie imprez integracyjnych i umożliwi kontakt wolontariuszy z uczącymi nauczycielami.

Dziękujemy Akademii, że nasi uczniowie mogli przyłączyć się do tak elitarnego grona Studentów, i mają szansę na odniesienie w życiu sukcesu!

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Nowakowska

 

Foto z inauguracji mazowieckiej Akademii Przyszłości

https://www.facebook.com/AP.Warszawa/photos/pcb.1728006553878800/1728006263878829/?type=3&theater

Video z zabawy podczas inauguracji roku akdemickiego 2017/2018 Akademii Przyszłości w Warszawie

https://www.facebook.com/AP.Warszawa/videos/1727109920635130/

Video z nauki hymnu Akademii Przyszłości w Warszawie

https://www.facebook.com/AP.Warszawa/videos/1727089727303816/

Video z inauguracji krakowskiej Akademii Przyszłości

https://www.facebook.com/akademia.przyszlosci/videos/10155334919501339/

Więcej informacji na temat Akademii Przyszłości na stronie

https://akademiaprzyszlosci.org.pl

Warto śledzić wydarzenia mazowieckiej Akademii Przyszłości na facebooku

https://www.facebook.com/AP.Warszawa/

O wolontariacie, motywacji, docenianiu małych rzeczy i pewnej "genialnej inicjatywie" opowiada Laura Nadolska, vlogerka, autorka popularnego kanału na YouTube - LoJournal, a przy tym wolontariuszka Akademii Przyszłości.

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-lubie-ludzi/aktualnosci/news-laura-nadolska-jak-nauczylam-sie-pokory,nId,2460679#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome