logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

229360
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
239
553
1371
15233
229360

Szukaj na stronie

 

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

Nasza szkoła współuczestniczyła w akcji edukacyjnej „Twoja krew, moje życie”, organizowanej w ramach programu polityki zdrowotnej „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020". W szkole przeprowadzono zajęcia z zakresu honorowego krwiodawstwa wśród uczniów na temat „Dlaczego powinniśmy oddawać krew?”. Uczniom rozdano pakiety edukacyjne, które przekazało nam Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Po przesłaniu raportu z realizacji zadań edukacyjnych w tym zakresie, szkoła otrzymała Certyfikat szkoły promującej honorowe krwiodawstwo. Koordynatorem projektu w MZS nr 2 jest pani Małgorzata Nowakowska.