Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Nasza szkoła współuczestniczyła w akcji edukacyjnej „Twoja krew, moje życie”, organizowanej w ramach programu polityki zdrowotnej „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020". W szkole przeprowadzono zajęcia z zakresu honorowego krwiodawstwa wśród uczniów na temat „Dlaczego powinniśmy oddawać krew?”. Uczniom rozdano pakiety edukacyjne, które przekazało nam Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Po przesłaniu raportu z realizacji zadań edukacyjnych w tym zakresie, szkoła otrzymała Certyfikat szkoły promującej honorowe krwiodawstwo. Koordynatorem projektu w MZS nr 2 jest pani Małgorzata Nowakowska.