logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391401
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4745
561
7435
15151
391401

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Oferta tematów projektów uczniowskich dla uczniów klas II i III gimnazjum w roku szkolnym 2017/18:

Projekt wycieczki turystyczno-krajoznawczej. Opiekun p. Natalia Grabowicz.

Jak liczyć żeby się nie naliczyć? Opiekun p. Anna Długołęcka.

Świat symetrii i mozaik. Opiekun p. Anna Długołęcka.

Starsi uczą programowania młodszych. Opiekun p. Katarzyna Palińska.

Na czym polega fenomen muzyczny Fryderyka Chopina? Opiekun p. Hanna Długołęcka.

Jak muzyka wpływa na naszą osobowość? Opiekun p. Hanna Długołęcka.

Jak mądrze odczytywać reklamę? Opiekun p. Hanna Długołęcka.

Co nas szokuje i zadziwia w modzie?- pokaz mody. Opiekun p. Hanna Długołęcka.

Czy Picasso może zachwycać? – wystawa prac. Opiekun p. Hanna Długołęcka.

Dwutlenek węgla – pożyteczny czy szkodliwy? Opiekun p. Iwona Gronczewska.

Woda – wyjątkowy związek chemiczny? Opiekun p. Iwona Gronczewska.

Układ okresowy pierwiastków chemicznych – źródło wiedzy chemicznej i historycznych ciekawostek? Opiekun p. Iwona Gronczewska.

Na czym polega fenomen Marii Skłodowskiej-Curie? Opiekun p. Iwona Gronczewska.

Masterchef – gotowanie po angielsku. Opiekun p. Patryk Wądołowski.

Sejm dzieci i młodzieży. Opiekun p. Justyna Molkowska.

Młody obywatel. Opiekun p. Justyna Molkowska.

Ciekawe zjawiska fizyczne. Opiekun p. Agnieszka Waśniewska.

Co to znaczy być patriotą we współczesnym świecie? Opiekun p. Lidia Symołon.

Z czego słyną Niemcy. Opiekun p. Barbara Derbin.

Z językiem niemieckim przez świat. Opiekun p. Barbara Derbin.

Natura wokół nas. Opiekun p. Małgorzata Nowakowska.

W jaki sposób badania DNA wykorzystuje się w kryminalistyce? Opiekun p. Małgorzata Nowakowska.