Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

Jesień to piękna pora roku. Pogoda sprzyja spacerom i wycieczkom. Czwartego października klasa1a udała się na spotkanie integracyjne do pobliskiej Opinogóry. Uczniom towarzyszyły panie Anna Kaszubowska i Agata Tylińska oraz rodzice Monika Białobrzewska i Robert Słupski. Wyprawa okazała się niezwykle owocna. Dzieci poznały w miejscowej ptaszarni 10 gatunków ptaków, a następnie wykonały najpiękniejszego z nich - pawia. Prace są wystawione obecnie w szkolnej sali klasy 1a.  Pracownicy Muzeum Romantyzmu oprowadzili grupę po wnętrzach pałacyku myśliwskiego poety Zygmunta Krasińskiego. Kolejnym punktem wyprawy było wykonanie romantycznego zielnika w pobliskiej oranżerii. Po ekscytujących zajęciach zaproszono wszystkich na obiad w Gościńcu Ogrodnika. Opinogóra to miejsce warte polecenia! O każdej porze roku jest tu wiele atrakcji. Z pewnością uczniowie powrócą tu z przyjemnością.  Uczniowie klasy 1a wraz z opiekunami.