logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620727
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
316
1492
1808
24742
620727

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Jesień to piękna pora roku. Pogoda sprzyja spacerom i wycieczkom. Czwartego października klasa1a udała się na spotkanie integracyjne do pobliskiej Opinogóry. Uczniom towarzyszyły panie Anna Kaszubowska i Agata Tylińska oraz rodzice Monika Białobrzewska i Robert Słupski. Wyprawa okazała się niezwykle owocna. Dzieci poznały w miejscowej ptaszarni 10 gatunków ptaków, a następnie wykonały najpiękniejszego z nich - pawia. Prace są wystawione obecnie w szkolnej sali klasy 1a.  Pracownicy Muzeum Romantyzmu oprowadzili grupę po wnętrzach pałacyku myśliwskiego poety Zygmunta Krasińskiego. Kolejnym punktem wyprawy było wykonanie romantycznego zielnika w pobliskiej oranżerii. Po ekscytujących zajęciach zaproszono wszystkich na obiad w Gościńcu Ogrodnika. Opinogóra to miejsce warte polecenia! O każdej porze roku jest tu wiele atrakcji. Z pewnością uczniowie powrócą tu z przyjemnością.  Uczniowie klasy 1a wraz z opiekunami.

 

Zobacz galerię zdjęć