logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662326
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1329
1886
4998
23599
662326

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów, uczennica Zielińska Maria (klasa VII c) zdobyła aż trzy - ZŁOTY na 100m klasycznym, SREBRNY na 100m zmiennym i BRĄZOWY na 100m dowolnym. ZŁOTY medal wywalczyła sztafeta dziewcząt 4 x 50m stylem dowolnym. A w jej składzie były m. in. Zielińska Marysia i Przytarska Magdalena (klasa V ai). W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę zawodów w kategorii 13 lat Marysia zajęła 3 lokatę. Wielkie Gratulacje dla Was dziewczynki oraz Waszych Rodziców i Trenerów - Zbigniewa Grochowskiego i Kamila Kowalskiego. Jesteśmy z Was dumni!