Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

W Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów, uczennica Zielińska Maria (klasa VII c) zdobyła aż trzy - ZŁOTY na 100m klasycznym, SREBRNY na 100m zmiennym i BRĄZOWY na 100m dowolnym. ZŁOTY medal wywalczyła sztafeta dziewcząt 4 x 50m stylem dowolnym. A w jej składzie były m. in. Zielińska Marysia i Przytarska Magdalena (klasa V ai). W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę zawodów w kategorii 13 lat Marysia zajęła 3 lokatę. Wielkie Gratulacje dla Was dziewczynki oraz Waszych Rodziców i Trenerów - Zbigniewa Grochowskiego i Kamila Kowalskiego. Jesteśmy z Was dumni!