logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

229377
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
256
553
1388
15250
229377

Szukaj na stronie

 

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

Uczniów klas drugich i trzecich klas gimnazjalnych prosimy o zapoznanie się Regulaminem konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018 z załącznikami, zatwierdzonym przez Mazowiecką Kurator Oświaty Zarządzeniem Nr 2 do zarządzenia Nr 54 z dnia 26 września 2017 r. oraz harmonogramem konkursów. W zakładce Programy merytoryczne znajdują się obowiązujące w tym roku szkolnym programy poszczególnych konkursów. W bieżącym roku szkolnym wprowadzone zostały istotne zmiany w Regulaminie. Zachęcamy Was do zapoznania się z wyżej wymienionym dokumentami. Natomiast uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej zachęcamy do zapoznania się z projektami programów merytorycznych konkursów polonistycznego i matematycznego dla uczniów szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018.

Konkursy te odbędą się w połowie listopada br. W przygotowaniach do udziału w konkursach, będą Was wspierać nauczyciele, którzy od lat, z sukcesami, pracują z uzdolnioną młodzieżą w naszej szkole. Życzymy wszystkim wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych etapów konkursów, wysokiej motywacji w dążeniu do postawionych celów oraz uzyskania jak najlepszych wyników, w tym uzyskania tytułu laureata lub finalisty. Powodzenia

https://konkursy.mscdn.pl