logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620753
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
342
1492
1834
24768
620753

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Uczniów klas drugich i trzecich klas gimnazjalnych prosimy o zapoznanie się Regulaminem konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018 z załącznikami, zatwierdzonym przez Mazowiecką Kurator Oświaty Zarządzeniem Nr 2 do zarządzenia Nr 54 z dnia 26 września 2017 r. oraz harmonogramem konkursów. W zakładce Programy merytoryczne znajdują się obowiązujące w tym roku szkolnym programy poszczególnych konkursów. W bieżącym roku szkolnym wprowadzone zostały istotne zmiany w Regulaminie. Zachęcamy Was do zapoznania się z wyżej wymienionym dokumentami. Natomiast uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej zachęcamy do zapoznania się z projektami programów merytorycznych konkursów polonistycznego i matematycznego dla uczniów szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018.

Konkursy te odbędą się w połowie listopada br. W przygotowaniach do udziału w konkursach, będą Was wspierać nauczyciele, którzy od lat, z sukcesami, pracują z uzdolnioną młodzieżą w naszej szkole. Życzymy wszystkim wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych etapów konkursów, wysokiej motywacji w dążeniu do postawionych celów oraz uzyskania jak najlepszych wyników, w tym uzyskania tytułu laureata lub finalisty. Powodzenia

https://konkursy.mscdn.pl