logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662205
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1208
1886
4877
23478
662205

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Są w szkole dzieci, które mają często kłopoty, będące rezultatem zaniedbania ze strony rodziców -braku zainteresowania postępami dziecka, czy opieki emocjonalnej. Dzieci te są niepewne, ciągle przestraszone, na lekcjach zupełnie wycofane, nikt nie wróży im dobrej przyszłości. Wiele rodzin boryka się z różnymi problemami i ciężką sytuacją materialną. Dlatego też zgłosiliśmy swój udział w programie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Cieszymy się bardzo, że Akademia przyjęła nasze zgłoszenie i już w październiku br. nasi uczniowie otrzymają indeksy. Współpraca z AKADEMIĄ będzie polegała na realizacji programu na terenie szkoły, ale nie tylko! Kluczem do sukcesu będzie indywidualna, systematyczna praca z dziećmi, które zostaną Studentami Akademii i zapewnienie każdemu z nich osobistego wolontariusza - tutora.

Uczeń czuje się wtedy wyróżniony, bo ktoś dorosły interesuje się nim i chce specjalnie dla niego poświęcić swój czas. Indywidualne spotkania z tutorem nie zastępują troski rodziców, ale znacząco mogą wpłynąć na zmianę mentalności dziecka. Poza tym organizowane będą wydarzenia: warsztaty, wycieczki, konkursy, prelekcje, spotkania, które zainspirują dzieci do spełniania swoich marzeń i rozwijania zainteresowań. Dzięki tym wydarzeniom, dzieci nauczą się, jak można mądrze spędzać wolny czas.Mamy nadzieję, że dzięki takiemu podejściu, dzieci z AKADEMII, które dotychczas nie wierzyły w swoje możliwości, odważniej spojrzą w przyszłość i uwierzą, że mogą odnieść sukces, wyzwolą siłę, jaka tkwi w ich osobowości, poprawią swoje oceny, podniosą i umocnią swoją samoocenę oraz rozwiną zainteresowania. Dziecko może zmienić się nie do poznania! Jesteśmy przekonani, że dzieci z naszej szkoły w sposób szczególny skorzystają z udziału w programie, który przeprowadzi je od porażki w szkole do sukcesu w życiu.

Obecnie trwa rekrutacja uczniów do udziału w projekcie. Liderką Akademii w szkole jest pani Ewelina Kwasiborska, a szkolnym koordynatorem pani Małgorzata Nowakowska.

Na zdjęciu, w pierwszym rzędzie na dole, druga od lewej – to pani Ewelina Kwasiborska – Liderka ciechanowskiej Akademii Przyszłości.

https://www.facebook.com/AP.Warszawa/photos/a.174937385852399.43585.173663552646449/1688494997829956/?type=3&theater