logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662291
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1294
1886
4963
23564
662291

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W dniach 8-10 września 2017 r. w Zamościu odbył się Turniej Piłki Ręcznej Młodzików o „Buławę Hetmańską”. Rywalizowało w nim 8 zespołów, wśród których znalazł się team Gimnazjum nr 4 składająca się z uczniów klasy II b. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy rywalizujące ze sobą system „każdy z każdym”. W tej rywalizacji wiodło się naszym bardzo dobrze. Zwyciężyli w dwóch meczach: z MKS Padwą II Zamość 27:20 oraz po rzutach karnych z KS Unia Lublin 21:20. Porażką zakończył się pojedynek, jak się okazało później, ze zwycięzcą całego turnieju UMCS I Lublin 22:26. Dalsza faza turnieju była, niestety, mniej szczęśliwa i w dwóch następnych pojedynkach przeciwnicy okazali się za mocni.

Najpierw w półfinale lepsi okazali się zawodnicy z MKS Biłgoraj (17:13), a w spotkaniu o trzecie miejsce pokonał nas zespół gospodarzy, MKS Padwa I Zamość (19:16). W tym ostatnim meczu drużyna nasza musiała radzić sobie w mocno okrojonym z powodu kontuzji zestawieniu. Ostatecznie Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie zajęło 4 miejsce. Wśród zawodników wybranych do „siódemki turnieju” znalazł się jeden z naszych zawodników - Bartłomiej Korczak. Największym pechowcem turnieju okazał się Damian Szniter, który wrócił z wyjazdu z pamiątką w postaci gipsu na kontuzjowanej ręce oraz upominkiem z tej racji od organizatorów.
Zespół występował w składzie: bramkarze- Adam Szawłowski oraz Adam Naszkowski, zawodnicy z pola: Piotr Cywiński, Kacper Jóźwiak, Adrian Kamiński, Maciek Karwowski, Bartek Korczak, Szymon Kołpaczyński, Michał Mach, Kacper Pawikowski, Dominik Smoliński, Damian Szniter. Trenerem zespołu był Zbigniew Czajkowski.