Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

W dniach 8-10 września 2017 r. w Zamościu odbył się Turniej Piłki Ręcznej Młodzików o „Buławę Hetmańską”. Rywalizowało w nim 8 zespołów, wśród których znalazł się team Gimnazjum nr 4 składająca się z uczniów klasy II b. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy rywalizujące ze sobą system „każdy z każdym”. W tej rywalizacji wiodło się naszym bardzo dobrze. Zwyciężyli w dwóch meczach: z MKS Padwą II Zamość 27:20 oraz po rzutach karnych z KS Unia Lublin 21:20. Porażką zakończył się pojedynek, jak się okazało później, ze zwycięzcą całego turnieju UMCS I Lublin 22:26. Dalsza faza turnieju była, niestety, mniej szczęśliwa i w dwóch następnych pojedynkach przeciwnicy okazali się za mocni.

Najpierw w półfinale lepsi okazali się zawodnicy z MKS Biłgoraj (17:13), a w spotkaniu o trzecie miejsce pokonał nas zespół gospodarzy, MKS Padwa I Zamość (19:16). W tym ostatnim meczu drużyna nasza musiała radzić sobie w mocno okrojonym z powodu kontuzji zestawieniu. Ostatecznie Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie zajęło 4 miejsce. Wśród zawodników wybranych do „siódemki turnieju” znalazł się jeden z naszych zawodników - Bartłomiej Korczak. Największym pechowcem turnieju okazał się Damian Szniter, który wrócił z wyjazdu z pamiątką w postaci gipsu na kontuzjowanej ręce oraz upominkiem z tej racji od organizatorów.
Zespół występował w składzie: bramkarze- Adam Szawłowski oraz Adam Naszkowski, zawodnicy z pola: Piotr Cywiński, Kacper Jóźwiak, Adrian Kamiński, Maciek Karwowski, Bartek Korczak, Szymon Kołpaczyński, Michał Mach, Kacper Pawikowski, Dominik Smoliński, Damian Szniter. Trenerem zespołu był Zbigniew Czajkowski.