620841
1922
620841

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W dniu 1.06.17 r. podczas zajęć terenowych uczniowie klasy IIIa należący do koła przyrodniczo-ekologicznego pod okiem opiekuna - pani D. Romkowskiej udali się na ruchliwe skrzyżowanie w celu dokonania pomiaru natężenia ruchu pieszych i pojazdów. Wyniki obserwacji notowali na bieżąco w tabeli. Następnie dokonali zestawienia wyników i wyciągali wnioski. Uczyli się także współpracy w zespole.